Hotel Brasilia

+ 50

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Santiago de Chile podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hotel Brasilia ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
24hodinová recepční služba
Kouření zakázáno
Televize

Více o hotelu Hotel Brasilia

Hotel Brasilia

Hotel Brasilia se nachází v ideální lokalitě v destinaci Santiago a poskytuje pokoje.s klimatizací a s bezplatným Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a pokojovou službu.

Hodnocení na
Hotels.comTripadvisorExpedia
Co zaujalo cestovatele
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 29. 8. 2026

Ubytován/a od srpen 2026

Food was great. Highly recomm

David, Daniel, Kevin and Bernave were great with their care and service.
Pár

Komentář přidán: 29. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Good cost benefit and satisfactory breakfast

I only spent one night in the hotel because I had to sleep in Santiago to get a flight. Cost benefit good and breakfast included, also satisfactory. Receptionists were helpful and were able to speak and understand Portuguese well.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 1. 5. 2026

Ubytován/a od únor 2026

Great clean place and great breakfast but it was a bit noisy with the neighbors celebrating a
Pár

Komentář přidán: 26. 9. 2025

Ubytován/a od září 2025

Very experience yogh hospitality by ivelyn Hernandez and Mr Gaurov

Really fabulous and beautiful and fantastic this place. I highly recommend this place for you lovers
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 13. 1. 2026

Ubytován/a od leden 2026

Its a bit mixed, bed was good and conformable, linen was clean but had a stain. Reception was a bit mixed, forst impression wasnt great, two members of staff on the desk, neither said hello, just carried on. No greating nothing, one looked up and my husband said we were checkin in. From that point the female staff was great. Next day at check out, male staff on reception was the same, I went over, nothing, said good morning and male staff finally looked up, and said good morning.
In the bedroom, who came up with the idea to add sound effect to the door lock when it opens? At night you can hear them from the corridor. Bedroom window need a darker bind, room shouls be completely dark so you can have a good night sleep.

Lokalita

3,5

Santo Domingo 2228, Santiago de Chile, 8340353, Chile|2,19 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
Chilean citizens will be charged an additional 19% value added tax. Please note that foreign guests do not need to pay this tax if they show their passports, immigration cards (issued within 90 days), and a non-Chilean credit card.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Hotel Brasilia: Často kladené otázky

Hotel Brasilia je 2.2 km od centra města Santiago de Chile.
Hotel Brasilia se nachází ve městě Santiago de Chile v zemi Chile a je 2.2 km daleko od centra města Santiago de Chile.
V hotelu Hotel Brasilia se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Hotel Brasilia má parkoviště.
O restauracích v hotelu Hotel Brasilia nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.