Forest View Leisure Residences

+ 51

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Sawat podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Forest View Leisure Residences ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Prádelna

Více o hotelu Forest View Leisure Residences

Forest View Leisure Residences

Forest View Leisure Residences se nachází v destinaci Olongapo a nabízí bazén, zahradu, terasu a výhled na hory. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 19. 12. 2020

Ubytován/a od prosinec 2020

Missing Apes

Currently here in forest view for the weekend but it's rainy and monkeys are nowhere to be seen. My niece is very disappointed .ha ha ha. We stayed in one of the villa 3 bedrooms 2 toilet and bath with hot water and a big kitchen with pots and pans . All rooms are air-conditioned . This place is eerily quiet at night .I worked last night and the internet signal from phone data is good. If given a chance to work from home permanently I'd like to stay here . Trees cover the backyard and I can hear the birds chirping .
Cestující rodiny

Komentář přidán: 16. 6. 2019

Ubytován/a od květen 2019

Fun-filled family bonding

Great place for family bonding activities, with barbecue and kitchen facilities. Quiet neighborhood though a bit far from the shops (not complaining though!). On the downside are the moths and flies which were somewhat an irritant.
Cestující rodiny

Komentář přidán: 17. 6. 2018

Ubytován/a od červen 2018

Some of the staff were disrepectful

Me and my family stayed here. Unit was nice, peaceful and quiet. AC units were running good. Kitchen is complete with utensils and stuff. The first shift staff we have encountered were very kind and accomodating.Although the second shift staff were disrespectful,unkind and not accomodating. We have encountered clogged toilet as soon we got there, we were supposed to leave our unit to go have dinner at 5:30pm but we have left our unit at 7:30pm. As the maintenace were fixing the toilet, we told him that we need to leave our unit and since all our bags and stuffs were already inside the unit we need him to get out in our unit. He even asked if were we in a hurry in an irritated way. Guests should be entitled to leave the unit whenever they want. Also the front desk lady during that night said that we cannot transfer anymore because there are any units left in also very irritated way. She does not know how to handle problems we even said the solution to her. In the end, the toilets were not fixed and we were transferred in to another unit with all that hassle talking to them.
Cestující rodiny

Komentář přidán: 15. 8. 2017

Ubytován/a od červen 2017

family getaway

The unit is really nice, we stayed at Deluxe apartment. It is really comfortable, the place is peaceful and quiet, the staffs are friendly and accommodating. We are planning to come back here for our next vacation, the long drive is worth it.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 17. 8. 2017

Good day Ms. Giana,
Your feedback is very important to us and we really appreciate that you gave us one. We are very glad that you enjoyed your stay at our place. Looking forward to having you here again :)
Best,
Forest View Team
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 7. 8. 2017

Ubytován/a od červenec 2017

weekend bonding with friends

We spend our weekend here at forestview. Me and my friends have so much fun staying here. They have pool,basketball court, trampoline and bikes. they also have a store were you can buy drinks and snacks. People in forest view are so friendly and accommodating, they also give us a discount for all theme parks.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 9. 8. 2017

Dear Guest,
We are grateful for your nice feedback. We hope to see you again here at Forest View.
Best,
Forest View Team

Lokalita

3,6

Admin Building, Forest View Leisure Residences, El Kabayo Rd, Sawat, 2222, Filipíny|2,06 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku

Důležité informace od hotelu
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Forest View Leisure Residences o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Důležité informace o městě
In compliance with Philippine Executive Order 26 passed by the national government, smoking is now strictly prohibited within all public and enclosed spaces. This includes restaurants, function spaces, and guest rooms on all floors.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logo

Cash

Forest View Leisure Residences: Často kladené otázky

Forest View Leisure Residences je 2.1 km od centra města Sawat.
Forest View Leisure Residences se nachází ve městě Sawat v zemi Filipíny a je 2.1 km daleko od centra města Sawat.
V hotelu Forest View Leisure Residences se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Forest View Leisure Residences má parkoviště.
O restauracích v hotelu Forest View Leisure Residences nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.