Casa Mithi Private Villas Resort

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě San Roque podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Casa Mithi Private Villas Resort ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
12:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena

Více o hotelu Casa Mithi Private Villas Resort

Casa Mithi Private Villas Resort

Casa Mithi Private Villas Resort se nachází v destinaci Mexico a nabízí bazén, zahradu, bar a výhled na bazén. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Lokalita

Bahay Pare, San Roque, 2021, Filipíny|0,12 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Casa Mithi Private Villas Resort: Často kladené otázky

Casa Mithi Private Villas Resort je 0.1 km od centra města San Roque.
Casa Mithi Private Villas Resort se nachází ve městě San Roque v zemi Filipíny a je 0.1 km daleko od centra města San Roque.
V hotelu Casa Mithi Private Villas Resort se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Casa Mithi Private Villas Resort má parkoviště.
O restauracích v hotelu Casa Mithi Private Villas Resort nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.