Hôtel L'Orée des Plages

+ 41

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Clohars-Carnoët podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hôtel L'Orée des Plages ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Výtah
Bar
Telefon

Více o hotelu Hôtel L'Orée des Plages

Hôtel L'Orée des Plages

Hôtel L'Orée des plages se nachází v destinaci Clohars-Carnoët a poskytuje ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm a barem. Pláž Plage des Grands Sables je 1,1 km daleko.

Hodnocení na
Hotels.comExpediaTripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Pár

Komentář přidán: 7. 8. 2026

Ubytován/a od srpen 2026

Pleasant hotel.

Pleasant hotel, nice and clean room. Beautiful outdoor space. Restaurants and beach nearby. Free parking. Varied breakfast. However, the drink options at the bar were very limited.
Pár

Komentář přidán: 13. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Comfortable and functional hotel, spacious rooms and bathrooms.

Comfortable hotel, but lacking charm.
Friendly staff, very helpful, doing everything possible to facilitate the stay and please guests.
Ease of parking ++
Pár

Komentář přidán: 3. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

On top

We stayed one night in the room with the Jacuzzi and were pleasantly surprised by it.
Same as the photos, this spacious room gave us complete satisfaction by its sober and warm decoration. The hot tub at the top, the perfect bedding and nothing wrong with the cleanliness. The hotel offers a breakfast with a variety of good products.
Ideally placed to do everything on foot (beach, city center, restaurants, hikes...)
What to say about the kindness of the staff who welcomed us warmly and allowed us to take possession of the room before time and ideas and places to visit.
We will return to the area for beautiful hikes and we will return to this hotel.
I recommend it without hesitation!
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 22. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Very clean and friendly. excellent breakfast.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 19. 8. 2025

Ubytován/a od srpen 2025

Fantastic three night stay at this hotel. It’s very clean, easy to park, fabulous breakfasts and the staff are some of the nicest, friendliest and helpful I’ve come across.
The hotel is a ten minute walk to the beach, it also has parking at the beach. The beach is family safe with lifeguards, toilets and beach bars. We loved Mundo street food for tacos and avocado on toast. There is a boulangerie a two minute walk away which doubles up as a mini market.
The village of Pont Aven is worth a trip ( 30 minutes drive).
Fabulous hotel in a fabulous location

Vynikající lokalita

4,8

Pouldu plages 2 Rue de Saint-Maudet, Clohars-Carnoët, 29360, Francie|4,01 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Hôtel L'Orée des Plages: Často kladené otázky

Hôtel L'Orée des Plages je 4.0 km od centra města Clohars-Carnoët.
Hôtel L'Orée des Plages se nachází ve městě Clohars-Carnoët v zemi Francie a je 4.0 km daleko od centra města Clohars-Carnoët.
V hotelu Hôtel L'Orée des Plages se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Hôtel L'Orée des Plages má parkoviště.
O restauracích v hotelu Hôtel L'Orée des Plages nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.