Les Granges de Jules

+ 89

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Lafitte-Vigordane podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Les Granges de Jules ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Kuchyně

Více o hotelu Les Granges de Jules

Les Granges de Jules

Les Granges de Jules se nachází v destinaci Lafitte-Vigordanne a poskytuje ubytování s sezónním venkovním bazénem, neplaceným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Výstaviště Toulouse je 44 km daleko.

Hodnocení na
Hotels.comTripadvisorExpedia
Co zaujalo cestovatele
Cestující rodiny

Komentář přidán: 29. 7. 2024

Ubytován/a od červenec 2024

Nice experience

A wonderful family moment.
Friendly place, outside to fall, quiet.
A bucolic place.
Very clean and well maintained.
Staff attentive and very responsive.
Each has its own independence in terms of accommodation and we can meet for meals all together on the terrace of the cottage with a beautiful summer kitchen equipped
of plancha, hob, fridge dishwasher!!! And if we don't want to bother with meals then David the caterer is here to cook us menus or grills.
In short we had a pleasant stay.
Pár

Komentář přidán: 10. 7. 2024

Ubytován/a od červen 2024

Weekend wedding

We rented the cottage entirely for our wedding.
A magical place for an unforgettable weekend. The setting is beautiful, the rooms comfortable and decorated with great taste.
The evening on the terrace with the pools, festive atmosphere!
Thank you to the owners for their kindness and listening!
I strongly advise.
Pár

Komentář přidán: 28. 6. 2024

Ubytován/a od červen 2024

Perfect.

Everything was perfect... We had a great time in love. The hosts are on top!! They are responsive and available!!! Everything is done to have a great stay......... Breakfasts are varied and well stocked... We will come back!!!
Pár

UK

Komentář přidán: 26. 2. 2020

Ubytován/a od únor 2020

One night in February

Easy to book and find. Owner did not appear to speak English but we can speak French. Kindly gave us a bigger room as only one other guest. This looks a great place to stay in the summer for a family and children. Air con in rooms which were modern and clean. Right, off to buy a Maison Maitre!
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 13. 2. 2021

Ubytován/a od únor 2021

Top

Velmi dobrá lokalita

4,2

6 All. Charles de Rémusat, Lafitte-Vigordane, 31390, Francie|0,41 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Les Granges de Jules: Často kladené otázky

Les Granges de Jules je 0.4 km od centra města Lafitte-Vigordane.
Les Granges de Jules se nachází ve městě Lafitte-Vigordane v zemi Francie a je 0.4 km daleko od centra města Lafitte-Vigordane.
V hotelu Les Granges de Jules se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Les Granges de Jules má parkoviště.
O restauracích v hotelu Les Granges de Jules nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.