Tathagata Farm

+ 91

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Dárdžiling podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Tathagata Farm ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:30
Odjezd před:
11:30
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Lázně
24hodinová recepční služba
Restaurace
Kouření zakázáno
Prádelna

Více o hotelu Tathagata Farm

Tathagata Farm

Tathagata Farm nabízí restauraci, zahradu, sdílený lounge a terasu. Tiger Hill se nachází 24 km odtud. Na místě je dostupné Wi-Fi zdarma. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a bezplatných toaletních potřeb.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Pár

Komentář přidán: 18. 12. 2025

Ubytován/a od prosinec 2025

Serene and peaceful stay

My husband and me had a very good stay at this property which is surrounded by mountains and has a river flowing nearby. It was a great getaway for a night. The most commendable part was the hospitality and food provided by the host and the staff. Really appreciate it. The only drawback is that the road from Darjeeling to this place is really bad currently and is being repaired. Also commuting is a bit difficult as there are only few vehicles that go that way. The owner can provide vehicle on request for a charge though. Also, a bit more heating in the rooms in winter would be great. However, the overall experience was really good and I would highly recommend this place if you are looking for a quiet and peaceful getaway near Darjeeling.
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 16. 12. 2025

Ubytován/a od listopad 2025

Beautiful environment with some amazing views and full of positive vibes.

It was a wonderful experience staying at the Tathagata firm . The cottages and the tents were well maintained. The vibes of the firm is also very positive even the host were also very friendly . I will definitely recommend this homestay .
Pár

Komentář přidán: 16. 12. 2025

Ubytován/a od listopad 2025

Had a wonderful stay!

Loved being there; it was one of those experiences that stays with you long after you leave. Every corner felt inviting, full of character, warmth, and stories waiting to be discovered. I wish I could have had more days to slow down, wander freely, and truly take it all in without watching the clock. Roaming around, observing small details, meeting people, and soaking in the atmosphere made the place feel alive and memorable. Time passed far too quickly, and leaving felt rushed. Hopefully, there will be another chance to return, spend more days exploring, and relive that sense of wonder
Cestující rodiny

Komentář přidán: 10. 10. 2025

Ubytován/a od říjen 2025

Green, cozy & fun!

Had an absolutely amazing stay! The place had everything — adventure, great hospitality, and the most refreshing unlimited tea (yes, unlimited! ). Surrounded by lush greenery, it’s the perfect spot to relax and recharge. Honestly, don’t even think twice before booking — just go for it!

Reakce hotelu

Komentář přidán: 10. 10. 2025

Dear Sourabh Ji,
Thank you very much for your great review. We are very happy to know that you enjoyed your stay with us and also we feel very honoured to know that you loved our Tea.
Thank you once again and look forward to host you soon.
Cestující rodiny

Komentář přidán: 10. 10. 2025

Ubytován/a od září 2025

Great place

Great place, staff is super friendly , food is healthy and delicious, surroundings are best for nature lovers , must visit for Darjeeling

Reakce hotelu

Komentář přidán: 10. 10. 2025

Dear Abhishek Ji,
Thank you very much for your great review. We are honoured to know that you enjoyed your stay with us.
Thank you once again and look forward to seeing you soon.

Vynikající lokalita

4,8

Aanp Botay, Mineral Spring, P.O. Lebong, Dárdžiling, 734105, Indie|4,79 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:30

Odjezd před:

11:30

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Všechny věkové kategorie

331 Kč (INR1 500) za osobu a noc

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Snídaně

Možnost snídaně

Cena snídaně

78 Kč (≈ 350 INR) za osobu

Důležité informace od hotelu
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu. Informujte prosím Tathagata Farm o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Provozováno soukromým hostitelem
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logocard logo

Tathagata Farm: Často kladené otázky

Tathagata Farm je 4.8 km od centra města Dárdžiling.
Tathagata Farm se nachází ve městě Dárdžiling v zemi Indie a je 4.8 km daleko od centra města Dárdžiling.
V hotelu Tathagata Farm se můžete ubytovat od 12:30 a odhlásit se budete muset před 11:30.
Ne, hotel Tathagata Farm parkoviště nemá. Pokud hledáte hotel s parkovacími místy, ve výsledcích vyhledávání nemovitostí jednoduše v sekci „Vybavení“ vyfiltrujte „Parkování“.
Ano, Tathagata Farm má restauraci.