Dwarka Palace

+ 22

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Madurai podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Dwarka Palace ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:00
Odjezd před:
12:00
Využití stávajících lůžek
Děti potřebují pro spaní na pokoji přistýlku.

Vybavení

Wi-Fi
Restaurace
Prádelna
Výtah
Zařízení pro tělesně postižené
Kavárna

Více o hotelu Dwarka Palace

Dwarka Palace

Dwarka Palace Madurai offers top-notch services and amenities, ensuring guests experience utmost comfort. Maintain seamless communication using the complimentary Wi-Fi at hotel.Discovering Madurai becomes even more accessible, thanks to the taxi amenities provided at the hotel.For visitors traveling by automobile, complimentary parking is available. Reception assistance is offered at the hotel featuring concierge service. Obtaining passes for the town's top entertainments becomes effortless with hotel's tours. For extended visits or whenever required, the laundry service ensures your preferred travel garments remain fresh and accessible. Craving relaxation? Make the most of your stay at the Dwarka Palace Madurai with convenient amenities like room service and daily housekeeping at your disposal. Begin your day carefree at Dwarka Palace Madurai, as complimentary breakfast is offered for your convenience.Begin your day feeling refreshed and invigorated as you enjoy a delightful cup of quality coffee available at the cafe situated within the hotel.At the hotel, an assortment of easily accessible and delicious meal choices are available to satisfy your appetite whenever it strikes.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Cestující rodiny

Komentář přidán: 28. 5. 2024

Ubytován/a od březen 2024

Worst Experience

Worst Hotel I have ever Seen, Spacious Parking but horrible management and staffs look for money and no care.
Food is tasty but most of the items not available, worst order taking and delayed service.
Terrible rooms with stinky smell, huge noise since top floors and several rooms are not in working conditions.
Co říkají cestovatelé na Tripadvisor

Lokalita

3,0

No:27/7,27/8, Behind Pandikovil Road, Trichy Four Way Road, Madurai, 625020, Indie|3,65 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Využití stávajících lůžek

Děti potřebují pro spaní na pokoji přistýlku.

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dwarka Palace: Často kladené otázky

Dwarka Palace je 3.6 km od centra města Madurai.
Dwarka Palace se nachází ve městě Madurai v zemi Indie a je 3.6 km daleko od centra města Madurai.
V hotelu Dwarka Palace se můžete ubytovat od 12:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ne, hotel Dwarka Palace parkoviště nemá. Pokud hledáte hotel s parkovacími místy, ve výsledcích vyhledávání nemovitostí jednoduše v sekci „Vybavení“ vyfiltrujte „Parkování“.
Ano, Dwarka Palace má restauraci.