Ved Vilas Mashobra

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Šimla podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Ved Vilas Mashobra ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Parkování
Domácí zvířata povolena
Zahrada
Herní místnost
Kuřárny
Lékárnička

Lokalita

SH 13 Ved Vilas Mashobra, Šimla, 171007, Indie|7,32 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Ved Vilas Mashobra: Často kladené otázky

Ved Vilas Mashobra je 7.3 km od centra města Šimla.
Ved Vilas Mashobra se nachází ve městě Šimla v zemi Indie a je 7.3 km daleko od centra města Šimla.
V hotelu Ved Vilas Mashobra se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Ved Vilas Mashobra má parkoviště.
O restauracích v hotelu Ved Vilas Mashobra nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.