Hotel R3

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Sonīpat podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hotel R3 ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
8:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
24hodinová recepční služba
Restaurace
Kouření zakázáno

Více o hotelu Hotel R3

Hotel R3

Hotel R3 se nachází v destinaci Sonipat. Gurudwara Sis Ganj Sahib je 47 km daleko a Červená pevnost 47 km. Tento hotel s 5 hvězdičkami nabízí pokoje s klimatizací a s vlastní koupelnou.

Lokalita

R3 hotel, Sonīpat, 131001, Indie|1,69 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

8:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Hotel R3: Často kladené otázky

Hotel R3 je 1.7 km od centra města Sonīpat.
Hotel R3 se nachází ve městě Sonīpat v zemi Indie a je 1.7 km daleko od centra města Sonīpat.
V hotelu Hotel R3 se můžete ubytovat od 8:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Hotel R3 má parkoviště.
Ano, Hotel R3 má restauraci.