Saint Martin's Bed and Breakfast

+ 24

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Bandon podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Saint Martin's Bed and Breakfast ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
18:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Doprava z/na letiště
Kouření zakázáno
Prádelna
Žehlička

Více o hotelu Saint Martin's Bed and Breakfast

Saint Martin's Bed and Breakfast

Saint Martin's Bed and Breakfast se nachází v destinaci Bandon a poskytuje zahradu, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a prostor pro úschovu zavazadel. UCC – University College Cork se nachází 29 km odtud.

Lokalita

Bandon New Road , Cloghmacsimon, Bandon, P72XV48, Irsko|0,61 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

18:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Saint Martin's Bed and Breakfast: Často kladené otázky

Saint Martin's Bed and Breakfast je 0.6 km od centra města Bandon.
Saint Martin's Bed and Breakfast se nachází ve městě Bandon v zemi Irsko a je 0.6 km daleko od centra města Bandon.
V hotelu Saint Martin's Bed and Breakfast se můžete ubytovat od 18:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Saint Martin's Bed and Breakfast má parkoviště.
O restauracích v hotelu Saint Martin's Bed and Breakfast nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.