Il Vialetto

+ 17

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Elmas podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Il Vialetto ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
17:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Lékárnička
Hasicí přístroje

Více o hotelu Il Vialetto

Il Vialetto

Il Vialetto se nachází v destinaci Elmas a poskytuje ubytování s klimatizací, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nora se nachází 46 km daleko a Fiera Internazionale della Sardegna 12 km.

Lokalita

VIA Quarto dei Mille 4/B, Elmas, 09067, Itálie|0,35 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

17:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Il Vialetto: Často kladené otázky

Il Vialetto je 0.4 km od centra města Elmas.
Il Vialetto se nachází ve městě Elmas v zemi Itálie a je 0.4 km daleko od centra města Elmas.
V hotelu Il Vialetto se můžete ubytovat od 17:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Il Vialetto má parkoviště.
O restauracích v hotelu Il Vialetto nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.