Suite 1400

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Mezzana podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Suite 1400 ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Restaurace
Kouření zakázáno
Výtah
Bar

Více o hotelu Suite 1400

Suite 1400

Suite 1400 se může pochlubit výhledem na hory a poskytuje bar. Průsmyk Tonale se nachází přibližně 31 km odtud. Na místě je k dispozici restaurace, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Lokalita

Via per Marilleva 107 - Residence Solaria settore 2, Mezzana, 38020, Itálie|1,69 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem. Ristorante #1: uzavřeno od po, 03. srpna 2026 do út, 08. prosince 2026. Bar je uzavřen od po, 03. srpna 2026 do út, 08. prosince 2026 Při příjezdu do ubytování je vyžadována záloha na případné škody ve výši EUR 200 Záloha bude vybrána prostřednictvím bankovního převodu. Částka Vám bude vrácena do 7 dnů po odjezdu. Záloha vám bude vrácena bankovním převodem v plné výši, pokud ubytování při kontrole po vašem odjezdu nezjistí žádné škody. Provozováno soukromým hostitelem

Suite 1400: Často kladené otázky

Suite 1400 je 1.7 km od centra města Mezzana.
Suite 1400 se nachází ve městě Mezzana v zemi Itálie a je 1.7 km daleko od centra města Mezzana.
V hotelu Suite 1400 se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Suite 1400 má parkoviště.
Ano, Suite 1400 má restauraci.