Hotel Leopardi

+ 36

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Pomigliano d'Arco podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hotel Leopardi ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:30
Odjezd před:
10:30
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
24hodinová recepční služba
Restaurace

Více o hotelu Hotel Leopardi

Hotel Leopardi

Hotel Leopardi se 4 hvězdičkami se nachází v destinaci Pomigliano dʼArco. Ubytování má bar a restauraci, která podává jídla italské kuchyně.

Hodnocení na
Hotels.comTripadvisorExpedia
Co zaujalo cestovatele
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 8. 4. 2026

Ubytován/a od duben 2026

They are so helpful and friendly at the front desk! Made sure we had a driver for the next morning.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 25. 11. 2025

Ubytován/a od listopad 2025

Clean room, amazing staff (Asia and Pasquale were excellent!), and great food! Fantastic hotel, I would highly recommend!
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 20. 10. 2025

Ubytován/a od říjen 2025

Decent hotel. Pretty much the only nice option in Pomigliano if you’re going for work.
Front desk staff don’t speak any English so good luck getting help. Restaurant was nice and had new specials every night. Free breakfast is limited.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 21. 9. 2025

Ubytován/a od září 2025

Somehow our reservation got lost. The front desk was very accommodating. Basically said that the two of us would not be comfortable in the small room anyway. So they gave a large suite with a for the same price.very nice hotel. We stayed just for the night for our return flight. Linguine with lobster was insanely goid in the restaurant.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 7. 9. 2026

Ubytován/a od září 2026

Manager was really helpful

Velmi dobrá lokalita

4,3

Via Leopardi 59, Pomigliano d'Arco, 80038, Itálie|0,89 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:30

Odjezd před:

10:30

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni bez poplatku

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Hotel Leopardi: Často kladené otázky

Hotel Leopardi je 0.9 km od centra města Pomigliano d'Arco.
Hotel Leopardi se nachází ve městě Pomigliano d'Arco v zemi Itálie a je 0.9 km daleko od centra města Pomigliano d'Arco.
V hotelu Hotel Leopardi se můžete ubytovat od 12:30 a odhlásit se budete muset před 10:30.
Ano, hotel Hotel Leopardi má parkoviště.
Ano, Hotel Leopardi má restauraci.