Casa Barone

+ 25

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Roccadaspide podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Casa Barone ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
13:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Prádelna
Žehlička
Přepravní služba

Více o hotelu Casa Barone

Casa Barone

Casa Barone se nachází v destinaci Roccadaspide a poskytuje bezplatné Wi-Fi, zahradu, sdílený lounge a terasu. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Lokalita

via Tempalta 120, Roccadaspide, 84069, Itálie|6,15 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

13:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Casa Barone: Často kladené otázky

Casa Barone je 6.2 km od centra města Roccadaspide.
Casa Barone se nachází ve městě Roccadaspide v zemi Itálie a je 6.2 km daleko od centra města Roccadaspide.
V hotelu Casa Barone se můžete ubytovat od 13:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Casa Barone má parkoviště.
O restauracích v hotelu Casa Barone nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.