JS暁宅-青渓B Seikei

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Ósaka podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu JS暁宅-青渓B Seikei ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Klimatizace
Kouření zakázáno
Prádelna
Televize
Přístup k internetu

Více o hotelu JS暁宅-青渓B Seikei

JS暁宅-青渓B Seikei

JS暁宅-青渓B seikei se nachází v Osace a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tsurumibashi Shopping Street se nachází 500 metrů daleko, Matsunomiya Shrine 1,1 km a Kamomecho Park 1,8 km. Tato vila se nachází v budově z roku 2025.

Lokalita

1 Chome-9-6 Tsurumibashi, Ósaka, 557-0031, Kansai, Japonsko|5,24 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Informujte prosím JS暁宅-青渓B seikei o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pokud během svého pobytu způsobíte v tomto ubytování škodu, může od vás ubytování po skončení pobytu na základě svých Podmínek pro případ vzniku škody požadovat náhradu až do výše JPY 15000.
Důležité informace o městě
According to the Osaka prefecture Ordinance, the accommodation tax in Osaka City will be revised starting September 1, 2025. The tax will be charged per person per night based on the accommodation fee: 5,000 JPY to 15,000 JPY per person per night: 200 JPY tax 15,000 JPY to 20,000 JPY per person per night: 400 JPY tax Over 20,000 JPY per person per night: 500 JPY tax Some room rates do not include the accommodation tax, and guests may be required to pay it separately at the front desk. Please check with the hotel for details.

JS暁宅-青渓B Seikei: Často kladené otázky

V hotelu JS暁宅-青渓B Seikei se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ne, hotel JS暁宅-青渓B Seikei parkoviště nemá. Pokud hledáte hotel s parkovacími místy, ve výsledcích vyhledávání nemovitostí jednoduše v sekci „Vybavení“ vyfiltrujte „Parkování“.
O restauracích v hotelu JS暁宅-青渓B Seikei nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.