Seascale Hotel & Restaurant

+ 15

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Jersey podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Seascale Hotel & Restaurant ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:00
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Restaurace
Kouření zakázáno
Bar
Zařízení pro tělesně postižené

Více o hotelu Seascale Hotel & Restaurant

Seascale Hotel & Restaurant

Seascale Hotel & Restaurant s výhledem na přístav Gorey nabízí dobře vybavené pokoje pod hradem Mont Orgueil v Jersey.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Pár

Komentář přidán: 2. 3. 2025

Ubytován/a od únor 2025

Very good

The location was excellent, right next to the Mont Orgueil Castle. The breakfast was really good as well. The room was nice, if a little dated and cold, though they did provide electric heaters. They can provide parking cards so make sure to ask for one if you're travelling by car.
Cestující rodiny

Komentář přidán: 26. 8. 2025

Ubytován/a od srpen 2025

Good family week

We spent a week at the Seascale hotel recently - we had a double and single room as a family.
Highlight was the breakfast - really well cooked, hot and quick!
Room was clean and spacious, very warm (though we were there on an unprecedented hot week) - a fan was provided. Would say room a little tired in places and some odd electrics - but overall comfy and housekeeping amazing.
Great location on Gorey harbour - car parking disc provided which is very useful for all over the island.
Staff and owners were warm and professional
Cestující rodiny

Komentář přidán: 7. 8. 2025

Ubytován/a od srpen 2025

Wonderful!

Absolutely fabulous stay. Immaculate room, comfortable and beautifully presented. The breakfast was excellent! I honestly cannot recommend this place highly enough.
Individuální cestující

FR

Komentář přidán: 17. 8. 2024

Ubytován/a od srpen 2024

Good local and seafood products

Local and quality products. Specialties of the sea but also typical meat dishes. Efficient service and very kind welcome. Beautiful view on a very small terrace (if not inside). Awards are in the average on the island.
Cestující rodiny

UK

Komentář přidán: 2. 7. 2024

Ubytován/a od červenec 2024

Authentic Portuguese food

We went to the restaurant for dinner. Superb friendly service. The food was extremely good with an excellent range of choice. I ate the beef and prawn skewer with deep field polenta. Excellent quality meat that had been marinated and tasted very authentically Portuguese. The tiramisu was homemade and probably one of the best I have ever eaten. This is good prepared with love in a restaurant with a lovely ambience. Highly recommended.

Vynikající lokalita

4,5

Gorey Pier, St. Martin, Jersey, Jersey, JE3 6EW, Jersey|8,55 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

ve věku 11 let a mladší

496 Kč (GBP17,5) za osobu a noc

Dětské postýlky

ve věku 2 let a mladší

Zdarma

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Možnosti snídaně

Anglická snídaně, Bezlepková snídaně, Vegetariánská snídaně

Důležité informace od hotelu
Informujte prosím Seascale Hotel & Restaurant o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V reakci na situaci týkající se koronaviru (covid-19) platí v tomto ubytování v současné době dodatečná bezpečnostní a hygienická opatření. Nabídka jídla a nápojů může být v tomto ubytování z důvodu situace týkající se koronaviru (covid-19) omezená nebo nedostupná. Z důvodu situace týkající se koronaviru (covid-19) platí v tomto ubytování určitá opatření pro zajištění bezpečnosti hostů a personálu. Některé služby a vybavení proto mohou být omezeny nebo nedostupné. Z důvodu situace týkající se koronaviru (COVID-19) toto ubytování zkrátilo provozní dobu recepce a služeb. V souladu s nařízeními úřadů usilujícími o omezení šíření koronaviru (covid-19) může toto ubytování po dobu platnosti nařízení od hosta vyžadovat předložení dalších dokumentů k ověření totožnosti, itineráře cesty a dalších relevantních informací. Z důvodu situace týkající se koronaviru (covid-19) se prosím ujistěte, že rezervujete ubytování v souladu s vládními nařízeními platnými v dané destinaci, mezi které mimo jiné může patřit zákaz cestování za některými účely a maximální povolená velikost skupiny. Z důvodu koronaviru (covid-19) je povinné nosit roušku ve všech společných vnitřních prostorách. Nearby parking is available when using a parking disc. The disc can be obtain from reception for a GBP 2 deposit, which is refunded when the disc is returned to the property.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logo

Cash

Seascale Hotel & Restaurant: Často kladené otázky

Seascale Hotel & Restaurant je 8.5 km od centra města Jersey.
V hotelu Seascale Hotel & Restaurant se můžete ubytovat od 12:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Seascale Hotel & Restaurant má parkoviště.
Ano, Seascale Hotel & Restaurant má restauraci.