Santai TTS Batu Rakit

+ 13

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Batu Rakit podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Santai TTS Batu Rakit ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Kuřárny
Přístup k internetu

Více o hotelu Santai TTS Batu Rakit

Santai TTS Batu Rakit

Santai TTS BATU RAKIT se nachází v destinaci Kuala Terengganu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Terengganu State Museum je 20 km daleko. Křišťálová mešita se nachází 22 km od ubytování.

Lokalita

Jalan pantai batu rakit Santai TTS, Batu Rakit, 21020, Malajsie|0,72 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Santai TTS Batu Rakit: Často kladené otázky

Santai TTS Batu Rakit je 0.7 km od centra města Batu Rakit.
Santai TTS Batu Rakit se nachází ve městě Batu Rakit v zemi Malajsie a je 0.7 km daleko od centra města Batu Rakit.
V hotelu Santai TTS Batu Rakit se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Santai TTS Batu Rakit má parkoviště.
O restauracích v hotelu Santai TTS Batu Rakit nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.