Villa Panorama Marrakech

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Marrákeš podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Villa Panorama Marrakech ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Přístup k internetu

Více o hotelu Villa Panorama Marrakech

Villa Panorama Marrakech

Villa panorama Marrakech se nachází v Marrákéši a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled do zahrady. Ubytování poskytuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Džema el Fna se nachází 9,2 km odtud.

Lokalita

P2009 Route d'Amezmiz, Marrákeš, 40000, Maroko|8,99 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Villa Panorama Marrakech: Často kladené otázky

Villa Panorama Marrakech je 9.0 km od centra města Marrákeš.
Villa Panorama Marrakech se nachází ve městě Marrákeš v zemi Maroko a je 9.0 km daleko od centra města Marrákeš.
V hotelu Villa Panorama Marrakech se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Villa Panorama Marrakech má parkoviště.
O restauracích v hotelu Villa Panorama Marrakech nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.