Waldhotel Süllhof

+ 28

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Steyerberg podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Waldhotel Süllhof ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Parkování
Restaurace
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Kuřárny
Zahrada

Více o hotelu Waldhotel Süllhof

Waldhotel Süllhof

Waldhotel Süllhof se nachází v destinaci Steyerberg a nabízí ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm a terasou. Dinopark je 22 km daleko. Ubytování nabízí sdílenou kuchyň a restauraci. Potts Park se nachází 43 km od tohoto hotelu.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 21. 6. 2019

Ubytován/a od červen 2019

seit jahrzehnten Ziel nserer Sportgemeinschaft zum Triathlon (Luftgewehrschießen, Kegeln, Spargelessen)

Seit Jahrzehnten ist unsere Sportgruppe, die Altherrenriege im TuS Wunstorf, Gast im Süllhof.
Dort findet unser jährlicher Triathlon statt.
Unsere anspruchsvollen Disziplinen sind dabei Luftgewehrschießen, Kegeln und Spargelessen. Und wie in jedem Jahr wurde auch in 2019 der Parcours unfallfrei bewältigt.
Die vieljährige Treue ist nicht zuletzt zurückzuführen auf die uneingeschränkt gewährte Gastfreundschaft der Betreiberfamilie.
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 24. 5. 2017

Ubytován/a od květen 2017

Höhscheider

Einfaches , preiswertes und sauberes Hotel in Steyerberg .Ideal für Fahrradtouren.Gutes Restaurant und eine Kegelbahn sind vorhanden.Das Frühstück ist sehr gut.Es fehlt an nichts.Am Ortsende am Waldrand sehr ruhig gelegen.
Co říkají cestovatelé na Tripadvisor

Lokalita

Kirchstraße 41, Steyerberg, 31595, Německo|0,6 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Waldhotel Süllhof: Často kladené otázky

Waldhotel Süllhof je 0.6 km od centra města Steyerberg.
Waldhotel Süllhof se nachází ve městě Steyerberg v zemi Německo a je 0.6 km daleko od centra města Steyerberg.
V hotelu Waldhotel Süllhof se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Waldhotel Süllhof má parkoviště.
Ano, Waldhotel Süllhof má restauraci.