Hafenstr_22 Wohnung 7

+ 8

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Zingst podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hafenstr_22 Wohnung 7 ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Parkování
Kouření zakázáno
Vytápění

Více o hotelu Hafenstr_22 Wohnung 7

Hafenstr_22 Wohnung 7

Hafenstr_22 Wohnung 7 nabízí ubytování v destinaci Zingst. Pláž Zingst se nachází 1 km odtud, Vlakové nádraží Stralsund Hbf 42 km a Kostel Marienkirche ve Stralsundu 42 km. Toto ubytování nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Lokalita

Hafenstr.22 Wohnung 7, Zingst, 18374, Německo|0,2 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Hafenstr_22 Wohnung 7: Často kladené otázky

Hafenstr_22 Wohnung 7 je 0.2 km od centra města Zingst.
Hafenstr_22 Wohnung 7 se nachází ve městě Zingst v zemi Německo a je 0.2 km daleko od centra města Zingst.
V hotelu Hafenstr_22 Wohnung 7 se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Hafenstr_22 Wohnung 7 má parkoviště.
O restauracích v hotelu Hafenstr_22 Wohnung 7 nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.