Maison Fahrenheit

+ 101

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Lagos podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Maison Fahrenheit ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Fitcentrum
Lázně

Více o hotelu Maison Fahrenheit

Maison Fahrenheit

Maison Fahrenheit se nachází v Lagosu a nabízí krytý bazén a restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj je vybaven klimatizací a minibarem. Součástí vlastní koupelny je sprcha, vana a bezplatné toaletní potřeby.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 11. 4. 2025

Ubytován/a od říjen 2024

Very nice and pretty hotel .. I love

So pretty, so clean and welcoming. I love this hotel. I will come back to that again. I went with friends for a stay and so much I liked that I extended my stay. Really I recommend this hotel is great.
Pár

Komentář přidán: 24. 11. 2025

Ubytován/a od listopad 2025

Wanted refund/lied to

REFUSED TO REFUND, I am a return customer from the US. Unfortunately I had to cancel my booking within 24 hours and offered to pay a fee yet they still refused to refund
I asked them to resell the rooms and cancel them but they refused that as well. Now my "was" husband will enjoy a mini vacation with his 3 girlfriends on my dime
Became before booking here. This used to me my go to... its my never again.
Individuální cestující

Komentář přidán: 12. 10. 2025

Ubytován/a od říjen 2025

Average service at Maison

The service i experienced was less than expected. The room was smaller than expected, and the room services was not of optimum standard.
Pár

Komentář přidán: 12. 5. 2024

Ubytován/a od duben 2024

Taste of Maison

staff were friendly from the gate to the front desk and restaurant staff, good customer service. The only issue is noise coming from the restaurant upstairs and surrounding club houses, it will be great if the owner can remodel the rooms and make them sound proof, this will give the guests a good sound sleep.
Obchodní cestující

Komentář přidán: 18. 11. 2023

Ubytován/a od listopad 2023

Excellent Hotel Choice to Stay

Excellent Hotel to stay at Lagos on Victoria Island , Good location , peaceful and customer friendly , Good Rooms with good facility in room , Bathroom was clean and fresh with Good Fresh Towels and also Excellent Shampoo and moisturizing cream it was very useful as its a dry and humid weather in Lagos .

Vynikající lokalita

4,5

80 Ademola Adetokunbo Street, Lagos, 101241, Nigérie|5,67 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Cena snídaně

Pro zjištění ceny kontaktujte hotel

Čas snídaně

07:00–10:30 od pondělí do neděle

Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logo

Cash

Maison Fahrenheit: Často kladené otázky

Maison Fahrenheit je 5.7 km od centra města Lagos.
Maison Fahrenheit se nachází ve městě Lagos v zemi Nigérie a je 5.7 km daleko od centra města Lagos.
V hotelu Maison Fahrenheit se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Maison Fahrenheit má parkoviště.
Ano, Maison Fahrenheit má restauraci.