ABUS Apartment

+ 44

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Okpanam podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu ABUS Apartment ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:00
Odjezd před:
12:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Lázně
Prádelna
Kuchyně

Více o hotelu ABUS Apartment

ABUS Apartment

Asaba is home to ABUS APARTMENT. Shoprite Asaba and Onitsha Market are worth checking out if shopping is on the agenda, while those wishing to experience the area's natural beauty can explore Maryam Babangida Leisure Park. While you're here, you can enjoy all the comforts of home and more, including a private hot tub and a refrigerator, as well as an oven and a stovetop. Other amenities include towels, kitchenware and utensils, a dining area, and a desk.

Lokalita

29, Marble hill junction, Okpanam, 320108, Nigérie|1,31 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

ABUS Apartment: Často kladené otázky

ABUS Apartment je 1.3 km od centra města Okpanam.
ABUS Apartment se nachází ve městě Okpanam v zemi Nigérie a je 1.3 km daleko od centra města Okpanam.
V hotelu ABUS Apartment se můžete ubytovat od 12:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel ABUS Apartment má parkoviště.
O restauracích v hotelu ABUS Apartment nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.