Apartament Ustka

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Ustka podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Apartament Ustka ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Expresní přihlášení
Kuřárny

Více o hotelu Apartament Ustka

Apartament Ustka

Apartament Ustka se nachází v destinaci Ustka a nabízí soukromou pláž a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Aquapark Jaroslawiec se nachází 29 km od tohoto apartmánu a Národní park Słowiński 38 km.

Lokalita

Ustka Grunwaldzka 17, Ustka, 76-270, Polsko|0 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Apartament Ustka: Často kladené otázky

Apartament Ustka je 0.0 km od centra města Ustka.
Apartament Ustka se nachází ve městě Ustka v zemi Polsko a je 0.0 km daleko od centra města Ustka.
V hotelu Apartament Ustka se můžete ubytovat od 12:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Apartament Ustka má parkoviště.
O restauracích v hotelu Apartament Ustka nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.