Sunset Eco Shelter 5

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Calheta podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Sunset Eco Shelter 5 ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Zahrada
Přístup k internetu

Více o hotelu Sunset Eco Shelter 5

Sunset Eco Shelter 5

Sunset Eco Shelter 5 se nachází v destinaci Ponta do Pargo a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Cabo Girão se nachází 39 km odtud a Funchal přístav 48 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Lokalita

Caminho do Piquinho 1A, Calheta, 9385-214, Portugalsko|12,76 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Sunset Eco Shelter 5: Často kladené otázky

Sunset Eco Shelter 5 je 12.8 km od centra města Calheta.
Sunset Eco Shelter 5 se nachází ve městě Calheta v zemi Portugalsko a je 12.8 km daleko od centra města Calheta.
V hotelu Sunset Eco Shelter 5 se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Sunset Eco Shelter 5 má parkoviště.
O restauracích v hotelu Sunset Eco Shelter 5 nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.