Angela Apartments

+ 89

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Chania podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Angela Apartments ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:30
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
24hodinová recepční služba

Více o hotelu Angela Apartments

Angela Apartments

Angela Apartments nabízí zahradu, terasu a ubytování s klimatizací, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Pláž Glaros se nachází 700 metrů odtud. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Hodnocení na
Hotels.comExpediaTripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 4. 10. 2025

Ubytován/a od září 2025

Out of 8 forms of accommodation in a month Angela's was the only one with a hair diffuser for the blue dyer! Perfect place, close to everything, had all you needed, I would stay again & again!
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 30. 7. 2025

Ubytován/a od červenec 2025

Stay Away

I tried to be respectful and not leave a review through air bnb. But because Sophia (the host) wrote a review on my profile disrespecting me and my nationality I will upload some photos of the room to let everyone see how “clean” the room was. As you can see for your self this is dirt compiled over years, The oven was a biohazard and a violation of every hygiene code(rusted inside and very dirty ). There were hairs everywhere you looked and bugs (dead or alive) all over the place. The bed sheet was stained and so was the mattress. I tried to call Sophia (the host) via phone and ask kindly for my money back but she was very ironic. Then I told her I am going to contact the tourist police and she ironically told me go and do so. After I spoke with an Airbnb representative they resolved my issue and gave me a full refund after they saw the pictures. I think I deserve to be angry because I booked a room and it was in no condition for humans to stay in.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 28. 8. 2025

Ubytován/a od srpen 2025

We had a fantastic stay! The location is perfect 10 min by car to the beaches, 5 min walking to supermarkets and 20 min by car to the city center. The hotel is very clean, and the staff are absolutely wonderful – friendly, helpful, and always smiling. We would definitely recommend this place and would love to come back!
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 21. 7. 2025

Ubytován/a od červenec 2025

Very old furniture and amenities ..need serious renovation
Very noisy , no isolation at all
The pictures posted for the room do not match reality at all
We were obliged to move twice from room during our stay
Not family friendly
Owners were nice however
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 27. 9. 2025

Ubytován/a od září 2025

Nice location for beaches & getting a good feel of how the locals live.

Vynikající lokalita

4,5

Kato Daratso, Chania, 73100, Řecko|3,84 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:30

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětské postýlky

ve věku 2 let a mladší

Zdarma

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Cena snídaně

291 Kč (≈ 12 EUR) za osobu

Důležité informace od hotelu
Informujte prosím Angela Apartments o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. V reakci na situaci týkající se koronaviru (covid-19) platí v tomto ubytování v současné době dodatečná bezpečnostní a hygienická opatření. Z důvodu situace týkající se koronaviru (covid-19) platí v tomto ubytování určitá opatření pro zajištění bezpečnosti hostů a personálu. Některé služby a vybavení proto mohou být omezeny nebo nedostupné. Informujte prosím ubytování Angela předem o předpokládaném čase svého příjezdu.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logo

Cash

Angela Apartments: Často kladené otázky

Angela Apartments je 3.8 km od centra města Chania.
Angela Apartments se nachází ve městě Chania v zemi Řecko a je 3.8 km daleko od centra města Chania.
V hotelu Angela Apartments se můžete ubytovat od 14:30 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Angela Apartments má parkoviště.
O restauracích v hotelu Angela Apartments nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.