Casa Neto Goje

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Lourido podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Casa Neto Goje ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
17:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
24hodinová recepční služba
Kouření zakázáno
Lékárnička
Autopůjčovna

Více o hotelu Casa Neto Goje

Casa Neto Goje

Casa Neto Goje se může pochlubit výhledem do zahrady a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Portada da Sala Capitular de Santa María do Campo se nachází přibližně 21 km odtud.

Lokalita

Goje, Lourido, 33774, Španělsko|4,2 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

17:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Casa Neto Goje: Často kladené otázky

Casa Neto Goje je 4.2 km od centra města Lourido.
Casa Neto Goje se nachází ve městě Lourido v zemi Španělsko a je 4.2 km daleko od centra města Lourido.
V hotelu Casa Neto Goje se můžete ubytovat od 17:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Casa Neto Goje má parkoviště.
O restauracích v hotelu Casa Neto Goje nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.