Albergue Monte Do Gozo

+ 46

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Santiago de Compostela podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Albergue Monte Do Gozo ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Restaurace
Kouření zakázáno
Bar
Kavárna

Více o hotelu Albergue Monte Do Gozo

Albergue Monte Do Gozo

Albergue Monte Do Gozo features a garden, terrace, a restaurant and bar in Santiago de Compostela. Featuring family rooms, this property also provides guests with a children's playground. The accommodation provides an ATM and free WiFi.

Hodnocení na
ExpediaHotels.comTripadvisorTrip.com
Co zaujalo cestovatele
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 6. 10. 2025

Ubytován/a od září 2025

I enjoyed the convenient and comfortable facilities, the care of the room. Staff were helpful and attended to an issue which I raised about the room. It was also convenient for a walk to the city and the airport.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 12. 6. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Everything was clean and tidy
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 28. 9. 2025

Ubytován/a od září 2025

I stayed here two times. Too many people check-in every time.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 14. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

The room was clean
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 10. 10. 2024

Ubytován/a od září 2024

Hostel without any frills. No tv no towels no WiFi. Very safe though and breakfast buffet was very good. Bus stop on main road very close to hostel. Good price if you don’t mind roughing it.

Lokalita

3,5

Monte do Gozo, Santiago de Compostela, 15820, Španělsko|4,36 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Albergue Monte Do Gozo: Často kladené otázky

Albergue Monte Do Gozo je 4.4 km od centra města Santiago de Compostela.
Albergue Monte Do Gozo se nachází ve městě Santiago de Compostela v zemi Španělsko a je 4.4 km daleko od centra města Santiago de Compostela.
V hotelu Albergue Monte Do Gozo se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Albergue Monte Do Gozo má parkoviště.
Ano, Albergue Monte Do Gozo má restauraci.