Finca Son Gener can Teula

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Son Servera podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Finca Son Gener can Teula ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena

Více o hotelu Finca Son Gener can Teula

Finca Son Gener can Teula

Finca Son Gener can Teula se může pochlubit výhledem na bazén a poskytuje ubytování s patiem a kávovarem. Staré město Alcudia se nachází přibližně 37 km odtud. S'Albufera de Mallorca přírodní park se nachází 31 km od tohoto ubytování s klimatizací.

Lokalita

Carrer Son Servera, Son Servera, 07550, Španělsko|3,27 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Finca Son Gener can Teula: Často kladené otázky

Finca Son Gener can Teula je 3.3 km od centra města Son Servera.
Finca Son Gener can Teula se nachází ve městě Son Servera v zemi Španělsko a je 3.3 km daleko od centra města Son Servera.
V hotelu Finca Son Gener can Teula se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Finca Son Gener can Teula má parkoviště.
O restauracích v hotelu Finca Son Gener can Teula nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.