Fawndale Lodge

+ 7

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Redding podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Fawndale Lodge ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena

Více o hotelu Fawndale Lodge

Fawndale Lodge

Located in Redding, within 18 km of Simpson University and 1.1 km of Fawndale Oaks Rv Park, Fawndale Lodge provides accommodation with an outdoor swimming pool and free WiFi as well as free private parking for guests who drive.

Hodnocení na
Hotels.comTripadvisorExpedia
Co zaujalo cestovatele
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 28. 7. 2026

Ubytován/a od červenec 2026

We had a problem with the shower and while it could not be fixed immediately an alternate option was provided.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 30. 7. 2026

Ubytován/a od červenec 2026

Older property. Comfy beds and everything we needed. Perfect for us! Location was very convenient.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 25. 7. 2026

Ubytován/a od červenec 2026

Even though they don’t normally have staff on site they have always answered any concerns we had. We have stayed at fawndale numerous times and it has worked out perfectly for us.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 24. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

We only stayed for 1 night. Property was fine condition. Recommendation: sweep the room for spiders and webs.
They should check the rooms the day of someone’s staying and clear out spider webs. We walked through multiple spider webs. We also had spiders on towels. It was a nightmare for our 10 year old.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 18. 5. 2026

Ubytován/a od květen 2026

Whenever we travel from California to Washington and back we stay at Fawndale. It's always nice and clean and quiet. This stay was no different and we had a very relaxing stay.

Velmi dobrá lokalita

4,0

15215 Fawndale Road, Redding, 96003, Spojené státy|17,07 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Důležité informace o městě
Guests must provide a credit card that matches the name on the booking when checking in. The property will pre-authorize your card and release the preauthorization if there are no additional charges or damage to the room when checking out. Some properties and room types have special policies; please check with the property for more information.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Fawndale Lodge: Často kladené otázky

Fawndale Lodge je 17.1 km od centra města Redding.
Fawndale Lodge se nachází ve městě Redding v zemi Spojené státy a je 17.1 km daleko od centra města Redding.
V hotelu Fawndale Lodge se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Fawndale Lodge má parkoviště.
O restauracích v hotelu Fawndale Lodge nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.