The Old Mission Collection - Downtown Bungalow

+ 26

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě St Augustine podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu The Old Mission Collection - Downtown Bungalow ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
11:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Lékárnička
Přístup k internetu

Více o hotelu The Old Mission Collection - Downtown Bungalow

The Old Mission Collection - Downtown Bungalow

Located in St. Augustine, less than 1 km from Castillo De San Marcos and a 11-minute walk from Freedom Trail, The Old Mission Collection - Downtown Bungalow provides spacious air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi.

Lokalita

27 Old Mission Avenue, St Augustine, FL 32084, Spojené státy|1,23 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
Guests must provide a credit card that matches the name on the booking when checking in. The property will pre-authorize your card and release the preauthorization if there are no additional charges or damage to the room when checking out. Some properties and room types have special policies; please check with the property for more information.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

The Old Mission Collection - Downtown Bungalow: Často kladené otázky

The Old Mission Collection - Downtown Bungalow je 1.2 km od centra města St Augustine.
The Old Mission Collection - Downtown Bungalow se nachází ve městě St Augustine v zemi Spojené státy a je 1.2 km daleko od centra města St Augustine.
V hotelu The Old Mission Collection - Downtown Bungalow se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel The Old Mission Collection - Downtown Bungalow má parkoviště.
O restauracích v hotelu The Old Mission Collection - Downtown Bungalow nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.