Goldenbell Hotel Chiangmai

+ 146

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Čiang Mai podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Goldenbell Hotel Chiangmai ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
24hodinová recepční služba

Více o hotelu Goldenbell Hotel Chiangmai

Goldenbell Hotel Chiangmai

Goldenbell Hotel Chiangmai Plus nabízí moderně zařízené klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a venkovní bazén. Tento hotel se nachází 100 metrů od Brány Čiang Mai. Má nepřetržitě otevřenou recepci a přepážku s turistickými informacemi.

Hodnocení na
Trip.comHotels.comExpediaTripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Pár

Komentář přidán: 4. 12. 2025

Ubytován/a od listopad 2025

Good location

We had a pleasant stay in this hotel.
It was nothing magical and the breakfast was very simple, not much to choose from.
It is in need of renovation.
The location was great as there is street food market down the road at amazing prices and delicious too, and lots of other shops around. We walked everywhere as it was not too far from tha phe gate..
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 6. 5. 2026

Ubytován/a od duben 2026

The staff is wonderful. They supported my diet after an intense medical procedure. They were helpful with local attractions and local maps etc. Very good service. Older hotel but well maintained and clean. Great location for access to the old city.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 11. 4. 2026

Ubytován/a od duben 2026

There were ants throughout the space, especially in the bathroom, and nothing could be left out without them getting into it. To make matters worse, the refrigerator wasn’t working, which was very inconvenient. That said, the staff were excellent and the breakfast was good.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 26. 2. 2026

Ubytován/a od únor 2026

The only good thing about the Golden Bell Hotel was the staff. The owners need to get in and get the place cleaned up, fix the windows, wash the curtains, replace the bedding and Beds, get the mould out of the bathrooms tiles. Insulate the walls between the rooms.
On the whole, although we booked for four days we were out of there the next morning as early as possible after the first really unpleasant might,
Oh, and I forgot to mention on arrival. My friend’s room stank the grey water smell was coming through the whole room and was impossible to stay in.they did refund our money without a lot of hassle, after contacting Expedia first, would never stay there again and they really need to get their acts together. People work hard for their money and when they go on holidays, they want a good experience.
Anonymní cestovatel

Komentář přidán: 26. 2. 2026

Ubytován/a od únor 2026

Staff was welcoming, friendly and helpful. Wonderful location. It’s a quiet hotel but super convenient to everything the Old City has to offer. Walkable! Good breakfast, nice cold and refreshing pool, comfortable rooms. Would definitely stay here again!

Vynikající lokalita

4,6

50/1 Rat Chiang Saen Rd, ตำบล หายยา อำเภอ เมือง, Haiya, Čiang Mai, 50100, Thajsko|1,17 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Důležité informace o městě
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Goldenbell Hotel Chiangmai: Často kladené otázky

Goldenbell Hotel Chiangmai je 1.2 km od centra města Čiang Mai.
Goldenbell Hotel Chiangmai se nachází ve městě Čiang Mai v zemi Thajsko a je 1.2 km daleko od centra města Čiang Mai.
V hotelu Goldenbell Hotel Chiangmai se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Goldenbell Hotel Chiangmai má parkoviště.
Ano, Goldenbell Hotel Chiangmai má restauraci.