Résidence le Phare

+ 16

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Djerba podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Résidence le Phare ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Zaměstnanci hovořící více jazyky

Více o hotelu Résidence le Phare

Résidence le Phare

Résidence le phare se nachází v destinaci Midoun a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a terasu. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště. K dispozici je kuchyňský kout s kompletním vybavením a vlastní koupelna.

Lokalita

Phare Taguermess, Djerba, 4116, Tunisko|15,91 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Résidence le Phare: Často kladené otázky

Résidence le Phare je 15.9 km od centra města Djerba.
Résidence le Phare se nachází ve městě Djerba v zemi Tunisko a je 15.9 km daleko od centra města Djerba.
V hotelu Résidence le Phare se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Résidence le Phare má parkoviště.
O restauracích v hotelu Résidence le Phare nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.