Mapa

Levné letenky do Berlína

Báječný Berlín

Berlín, hlavní město Německa, se musí vidět. Tak neobvyklá metropole se jen málo kde najde- praktická ale krásná, kreativní ale vážná, energetická ale uvolněná.

Ponořte se do bohaté historie Berlína. Projděte se po Reichstagu, u Checkpoint Charlie, a kolem ohromující Braniborské brány. Vychutnejte si kafe u kavárny pod vysokými lípami, a sledujte jak se město točí kolem vás. Dopřejte si také ty nejlepší koláče v západní Evropě v sympatických pekárnách.

Berlín má vynikající dopravní systém, nicméně nejlepší způsob jak se seznámit z charakterem tohoto překvapivého města je to jako Berlíňané – skočit na kolo a projet se. Můžete si kola pronajmout za velmi rozumnou cenu. Po dni stráveném na kole v tomto fantastickém velkoměstě budete jistě připraveni na vychlazené piva a velkou německou večeři!

Pro milovníky stylu, módy a trendy barů, jsou čtvrti Kreuzberg, Friedrichshain a Prenzlauer Berg hlavním útočištěm. Zde jsou butiky z originálním oblečením, a kavárny z uměleckou atmosférou. Posaďte se ke stolu ze skleničkou vína, dejte se do kulturní konverzace, a stravte příjemných pár hodin.

Pak se vydejte do centra na večer dobré hudby a divokého tance. Berlín je slavný jako domov evropské elektro scény, a je zde víc než dost možností pro milovníky tvrdého techna až po rokery. Nenechte si ujít KittyKatClub, kde různá patra opatří hudbu pro každý vkus, a kde každý večer je vynikající.

Vyhledejte nejlepší nabídku na linkách do Berlína. Hledejte levné lety z více než 600 leteckých společností a cestovních kanceláří z naší stránkou aby jste si zajistily nejlevnější letenku.

Služba Skyscanner je snadná a rychlá, takže si můžete vyhledat co nejnižší cenu letů a rezervovat kliknutím přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.

Flexibilní na datech? Skyscanner může ukázat nejlevnější dny v měsíci na cestování. A pokud máte chuť na dobrodružství, můžete hledat na Skyscanner z vašeho letiště pro odlet kamkoliv. Zůstává jen jediná otázka ... kam teď?

Nejlevnější lety do Berlín z...

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

Obrázky od Rol1000

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.