Mapa

Levné letenky do Berlína

Báječný Berlín

Berlín, hlavní město Německa, se musí vidět. Tak neobvyklá metropole se jen málo kde najde- praktická ale krásná, kreativní ale vážná, energetická ale uvolněná.

Ponořte se do bohaté historie Berlína. Projděte se po Reichstagu, u Checkpoint Charlie, a kolem ohromující Braniborské brány. Vychutnejte si kafe u kavárny pod vysokými lípami, a sledujte jak se město točí kolem vás. Dopřejte si také ty nejlepší koláče v západní Evropě v sympatických pekárnách.

Berlín má vynikající dopravní systém, nicméně nejlepší způsob jak se seznámit z charakterem tohoto překvapivého města je to jako Berlíňané – skočit na kolo a projet se. Můžete si kola pronajmout za velmi rozumnou cenu. Po dni stráveném na kole v tomto fantastickém velkoměstě budete jistě připraveni na vychlazené piva a velkou německou večeři!

Pro milovníky stylu, módy a trendy barů, jsou čtvrti Kreuzberg, Friedrichshain a Prenzlauer Berg hlavním útočištěm. Zde jsou butiky z originálním oblečením, a kavárny z uměleckou atmosférou. Posaďte se ke stolu ze skleničkou vína, dejte se do kulturní konverzace, a stravte příjemných pár hodin.

Pak se vydejte do centra na večer dobré hudby a divokého tance. Berlín je slavný jako domov evropské elektro scény, a je zde víc než dost možností pro milovníky tvrdého techna až po rokery. Nenechte si ujít KittyKatClub, kde různá patra opatří hudbu pro každý vkus, a kde každý večer je vynikající.

Vyhledejte nejlepší nabídku na linkách do Berlína. Hledejte levné lety z více než 600 leteckých společností a cestovních kanceláří z naší stránkou aby jste si zajistily nejlevnější letenku.

Služba Skyscanner je snadná a rychlá, takže si můžete vyhledat co nejnižší cenu letů a rezervovat kliknutím přímo u stránky letecké společnosti nebo cestovní kanceláře.

Flexibilní na datech? Skyscanner může ukázat nejlevnější dny v měsíci na cestování. A pokud máte chuť na dobrodružství, můžete hledat na Skyscanner z vašeho letiště pro odlet kamkoliv. Zůstává jen jediná otázka ... kam teď?

Je váš cíl flexibilní? Hledejte letiště poblíž a ušetřete ještě víc.

Letiště poblíž Berlín

Často kladené otázky

V destinaci Berlín jsou 2 letiště: Berlín Tegel a Berlín Schoenefeld.
Letecké společnosti Gulf Air, Transavia France, AIS Airlines, Nouvelair, Braathens Regional Airways, Norwegian, GOL Linhas Aéreas a Scoot létají přímo do destinace Berlín.
Nejlevnější měsíc pro let do destinace Berlín je leden.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.