Mapa

Levné lety z Moskva Domodedovo do Kyjev

Informace o letu Moskva Domodedovo - Kyjev

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 075 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 738 kilometrů

3 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Belavia

Boryspil a Kyjev Žuljany

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kyjev jsou 2 letiště: Boryspil a Kyjev Žuljany.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Domodedovo - Kyjev je 4 075 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 30 min. je průměrná doba letu Moskva Domodedovo - Kyjev.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Moskva Domodedovo do Kyjev.
Žádné lety nelétají z Moskva Domodedovo do Kyjev, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Kyjev. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Kyjev. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Kyjev mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Kyjev přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kyjev hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kyjev. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.