Mapa

Levné lety z Oakland Metropolitan Oak do Kona

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kona...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Oakland Metropolitan Oak - Kona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 291 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3830 kilometrů

5 hod. 16 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Alaska Airlines

Kona

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kona je jedno letiště: Kona.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Oakland Metropolitan Oak - Kona je 6 291 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 16 min. je průměrná doba letu Oakland Metropolitan Oak - Kona.
Jedna letecká společnost létá přímo z Oakland Metropolitan Oak do Kona.
7 letů týdně létá z Oakland Metropolitan Oak do Kona, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oakland do Kona. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oakland do Kona. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oakland do Kona mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oakland do Kona přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kona hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kona. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.