Ghardája

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ghardája patří na základě hodnocení uživatelů La Rose des Sables, Residence DES Deux Tours a Belveder Ghardaia. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ghardája přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ghardája

od 1 964 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 1 071 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ghardája je květen, kdy průměrná cena činí 1 934 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 577 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 595 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ghardája je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 13,3 °C/55,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 40,8C/105,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 5,8 °C/42,4 °F.
Nejbližší letiště u města Ghardája je Ghardaia (GHA) (16,98 km).

Naplánujte si cestu do země Alžírsko

Ve městě Ghardája a v okolí