Šan-chaj-kuan

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šan-chaj-kuan patří na základě hodnocení uživatelů Hanting Express Qinhuangdao Railway Station East, Greentree Inn Qinhuangdao Peace Avenue Express Hotel a Jinjiang Inn Qinhuangdao Train Station. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šan-chaj-kuan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šan-chaj-kuan

od 664 Kč
od 885 Kč
od 1 505 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 649 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Šan-chaj-kuan je srpen, kdy průměrná cena činí 1 476 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 915 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Šan-chaj-kuan je Šan-chaj-kuan (SHF) (5,55 km). K dalším letištím poblíž patří: Beidaihe (70,38 km)

Naplánujte si cestu do země Čína