Šan-chaj-kuan

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Šan-chaj-kuan patří na základě hodnocení uživatelů Qinhuangdao Zhongmei Hotel, Jinjiang Inn Qinhuangdao Development Zone Heping Bridge a Qinhuangdao Hailong Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Šan-chaj-kuan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Šan-chaj-kuan

od 1 438 Kč
od 1 757 Kč
od 2 875 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 639 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Šan-chaj-kuan je srpen, kdy průměrná cena činí 1 452 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 871 Kč za noc. To je o 16 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 015 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Šan-chaj-kuan je Šan-chaj-kuan (SHF) (5,55 km). K dalším letištím poblíž patří: Beidaihe (70,38 km)

Naplánujte si cestu do země Čína