Wan-čou

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Wan-čou patří na základě hodnocení uživatelů Wanzhou Xike Hotel, Taihui Business Hostel a Chongqing NeoHormany Inn. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Wan-čou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Wan-čou

od 626 Kč
od 1 237 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 566 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Wan-čou je červen, kdy průměrná cena činí 2 086 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 967 Kč za noc. To je o 15 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 654 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Wan-čou je Wanxian (WXN) (3,77 km). K dalším letištím poblíž patří: Liangping (64,46 km)

Naplánujte si cestu do země Čína