Paruni Trahteri Majutus

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Viljandi podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Paruni Trahteri Majutus ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
13:00

Vybavení

Parkování
24hodinová recepční služba
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Expresní přihlášení
Expresní odhlášení

Více o hotelu Paruni Trahteri Majutus

Paruni Trahteri Majutus

Paruni Trahteri majutus has a terrace and is set in Viljandi, within just 1.7 km of Viljandi Suspension Bridge and 1.6 km of Ruins of the Viljandi Order Castle. It is located 2.3 km from Lake Viljandi Beach and provides private check-in and...

Lokalita

Viljandi, Viljandi, 71012, Estonsko|1,66 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

13:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Paruni Trahteri Majutus: Často kladené otázky

Paruni Trahteri Majutus je 1.7 km od centra města Viljandi.
Paruni Trahteri Majutus se nachází ve městě Viljandi v zemi Estonsko a je 1.7 km daleko od centra města Viljandi.
V hotelu Paruni Trahteri Majutus se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 13:00.
Ano, hotel Paruni Trahteri Majutus má parkoviště.
O restauracích v hotelu Paruni Trahteri Majutus nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.