Nadi

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nadi patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Nadi, Tanoa International Hotel a The Terraces Apartments Denarau. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nadi přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nadi

od 1 239 Kč
od 1 933 Kč
od 3 172 Kč

Co říkají cestující o městě Nadi?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,5
Nadšenci pro jídlo
9,4
Cestující rodiny
7,9
Nadšenci pro turistiku
7,0
Baťůžkáři
Hodnocení členů (21)
Aymon Guerriero
Aymon Guerriero
02.05.2019

Miluji Fidži, všichni jsou tak milí a ochotní. Většina věcí je poměrně levná. Můžete požádat většinu řidičů taxi o prohlídku a mohou vás dopravit až do Sigatoka a zpět za nízkou cenu. Teď jsem byl několikrát a velmi brzy plánuji další výlet!

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
10.01.2018

Nadi je klidné městečko na západním pobřeží ostrova Fidži. V centru toho není moc, kromě několika obchodů, trhu, banky, autobusového nádraží a některých restaurací. Většina turistů dorazí na letiště sem a jde na ostrovy, kde je většina letovisek.

Kane Sherwell
Kane SherwellMelbourne
12.02.2013

Nadi was nice. As an Aussie I got chased by local indians to buy aussie stuff and other stuff. Overall my view was Local Fiji's are really nice, local indians just want to haggle and sell you stuff. If you want beach I would suggest going to the outer islands. But nice place

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
06.01.2017

Not much to do in Nadi, but it is a transport hub if youa re trying to get anywhere else in the country. Shops all have a tourist premium, but if you are not going to Suva you are stuck shopping here.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 503 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nadi je leden, kdy průměrná cena činí 2 014 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 773 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Nadi je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 26,9 °C/80,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 29,8C/85,6F. Nejchladnější měsíc je srpen s průměrnou teplotou 23,2 °C/73,8 °F.
Nejbližší letiště u města Nadi je Nadi (NAN) (8,59 km). K dalším letištím poblíž patří: Malololailai (17,74 km) Mana Island (33,78 km)

Naplánujte si cestu do země Fidži