La Forestine

+ 24

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Bergerac podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu La Forestine ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Kouření zakázáno
Prádelna

Více o hotelu La Forestine

La Forestine

La Forestine se nachází v destinaci Bergerac v oblasti Akvitánie a nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Vlakové nádraží Gare de Bergerac je 4,3 km daleko.

Hodnocení na
Tripadvisor
Co zaujalo cestovatele
Pár

Komentář přidán: 10. 5. 2023

Ubytován/a od květen 2023

Great location, great hosts, great time.

Had a terrific 4 days here with Steph and Mint. The property is clean and tidy and has the benefit of a nice pool. We used their electric bikes to visit both the town itself and a nearby vineyard recommend by the owners. Wonderful fun and some very nice places to eat locally. There are boat trips on the river (not tried this time) and a “train” which takes you around the town (again not tried). Would recommend for both visiting towns on the Dordogne or just a few days by the pool. Great location and atmosphere from the owners who make you feel at home straight away.
Cestující rodiny

Komentář přidán: 23. 8. 2020

Ubytován/a od srpen 2020

Un séjour relaxant

Un excellent couple prend soin de cette endroit paisible pour des vacances agréables au bord de la piscine ou un jouant au billard.
Charmant appartement avec tous les conforts pour un prix raisonnable.
Merci
Co říkají cestovatelé na Tripadvisor

Výjimečná lokalita

5,0

1101 Chemin des Jaurès, Rouzade Est, Bergerac, 24100, Francie|3,64 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

10:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

La Forestine: Často kladené otázky

La Forestine je 3.6 km od centra města Bergerac.
La Forestine se nachází ve městě Bergerac v zemi Francie a je 3.6 km daleko od centra města Bergerac.
V hotelu La Forestine se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel La Forestine má parkoviště.
O restauracích v hotelu La Forestine nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.