Hôtel Carmin

+ 69

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Le Havre podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hôtel Carmin ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
11:00
Snídaně
Možnost snídaně
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni
Děti
V tomto hotelu vidí děti rádi

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Doprava z/na letiště
Restaurace
Kouření zakázáno
Prádelna

Více o hotelu Hôtel Carmin

Hôtel Carmin

Hôtel Carmin se nachází v centru města Le Havre, 700 metrů od pláže HAVRE. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Pokoje v hotelu Carmin jsou vybavené telefonem a TV s plochou obrazovkou.

Vynikající lokalita

4,7

Le, 15 Rue Georges Braque, Le Havre, 76600, Francie|0,19 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Děti

V tomto hotelu vidí děti rádi

Přistýlky

od 4 do 17 let věku

605 Kč (EUR25) za osobu a noc

Dětské postýlky

od 1 do 3 let věku

242 Kč (EUR10) za osobu a noc

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Snídaně

Možnost snídaně

Možnosti snídaně

Kontinentální snídaně

Cena snídaně

303 Kč (≈ 12,5 EUR) za osobu

Důležité informace od hotelu
Informujte prosím Hôtel Carmin o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V reakci na situaci týkající se koronaviru (covid-19) platí v tomto ubytování v současné době dodatečná bezpečnostní a hygienická opatření. V reakci na situaci týkající se koronaviru (covid-19) se v tomto ubytování vyžaduje dodržování stanovených rozestupů. The number of extra beds and baby cots are limited and on request. There is a EUR 10 charge for a baby cot. Please note that the parking is free of charge from 17:30 to 09:00 and also free of charge on Sunday and bank holidays.
Přijímané způsoby platby
Hotel přijímá následující platební metody:
card logocard logocard logo

Cash

Hôtel Carmin: Často kladené otázky

Hôtel Carmin je 0.2 km od centra města Le Havre.
Hôtel Carmin se nachází ve městě Le Havre v zemi Francie a je 0.2 km daleko od centra města Le Havre.
V hotelu Hôtel Carmin se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Hôtel Carmin má parkoviště.
Ano, Hôtel Carmin má restauraci.