La Maison du Gindreau

+ 19

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Saint-Médard podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu La Maison du Gindreau ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
17:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Restaurace
Kouření zakázáno

Více o hotelu La Maison du Gindreau

La Maison du Gindreau

La Maison du Gindreau se nachází v destinaci Saint-Médard a nabízí ubytování s sezónním venkovním bazénem, neplaceným soukromým parkovištěm, zahradou a sdíleným loungem. Roucous Golf Course je 41 km daleko.

Lokalita

230 Route de la Bastidette, Saint-Médard, 46150, Francie|0,85 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

17:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Provozováno soukromým hostitelem

La Maison du Gindreau: Často kladené otázky

La Maison du Gindreau je 0.9 km od centra města Saint-Médard.
La Maison du Gindreau se nachází ve městě Saint-Médard v zemi Francie a je 0.9 km daleko od centra města Saint-Médard.
V hotelu La Maison du Gindreau se můžete ubytovat od 17:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel La Maison du Gindreau má parkoviště.
Ano, La Maison du Gindreau má restauraci.