Les Roches Rouges, a Beaumier Hotel
Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Saint-Raphaël podle ceny nebo preferencí
Porovnejte výhodné nabídky hotelu Les Roches Rouges, a Beaumier Hotel ze stovek webů na jednom místě
Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením
Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Rychlá fakta
Příjezd od: | 16:00 |
|---|---|
Odjezd před: | 11:00 |
Domácí mazlíčci | Domácí mazlíčci povoleni za příplatek |
Více o hotelu Les Roches Rouges, a Beaumier Hotel
Les Roches Rouges, a Beaumier Hotel
Pětihvězdičkový hotel Les Roches Rouges v Beaumieru nabízí přímý přístup k moři, 2 bazény včetně přírodního bazénu s mořskou vodou, středomořskou zahradu a 2 restaurace. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.
Komentář přidán: 30. 11. 2019
Ubytován/a od září 2019
Sublimovat
Všechny pokoje byly úmyslně spárovány a byly dobře vybavené a pohodlné s nádherným balkonem s výhledem na moře.
Zbytek dne jsme strávili na sluneční palubě, v bazénu a na moři a připravovali jsme chuť k večernímu jídlu čerstvě uloveného pražma.
Spali jsme s otevřenými dveřmi na terase a poslouchali zvuk vln pod námi - velmi uklidňující zážitek - než jsme si užili velmi bohatou snídani formou bufetu.
Potom jsme si i nadále užívali vybavení hotelu, dokud nebyl čas na check-out - mezi ně patřilo použití kajaku, stolního tenisu a tancujícího hřiště.
Byl to úplně jiný zážitek z pěti hvězdiček než ten, který jsme si užili v hotelu Les Roches Blanches, ale ten, který bychom rádi opakovali
Reakce hotelu
Komentář přidán: 2. 12. 2019
Thank you very much for your lovely feedback. We're pleased to notice how much you've enjoyed your stay at Les Roches Rouges. We always try to offer the best to our guests and it's very satisfying for us and our teams to receive such comments. It will be our pleasure to welcome you again next summer at Les Roches Rouges.
Have a beautiful day,
Komentář přidán: 26. 5. 2019
Ubytován/a od květen 2019
Nádherný pobyt v hotelu
žil na jihu Francie, ale nikdy tuto oblast nebo hotel nenavštívil a byl nesmírně potěšen. Druhý vteřin jsme vydali obrovský dech relaxace. Pohled z haly je nádherný. Styl hotelu je minimalistický, takže nečekejte nic moc velkého nebo přes vrchol. Měli jsme hit nebo miss počasí, ale měli možnost strávit jeden celý den u bazénu, který je omračující. Robin a posádka pracující u bazénu byli tak přátelští a milí! ! ! Nathalie concierge byla tak úžasná a každá restaurace, kterou doporučila, byla lepší než ta další. V jeden z dnů, kdy počasí nebylo nejlepší, doporučila vinařství / vinici v Provence a to byl jeden z nejkrásnějších dnů pro nás. Nadia a Miriam a posádka u stolu a vrátní byli také úžasní. Produkty Le Labo jsou obrovským plusem. Jídlo bylo chutné a čerstvé. Moje jediná kritika je, že bych si přál, aby tam bylo vhodné lázeňské / lázeňské centrum.
Reakce hotelu
Komentář přidán: 26. 7. 2019
A huge thank you for this lovely comment!
It always is a great pleasure to read how satisfied our guests are!
Be assured we will send your good compliment to our crew.
We truly hope to welcome you again very soon.
Komentář přidán: 26. 6. 2019
Ubytován/a od červen 2019
WOW jaké velkolepé místo!
Komentář přidán: 21. 6. 2019
Ubytován/a od červen 2019
Francouzský půvab v nejlepším případě
Po přečtení některých recenzí jsem nečekal nejlepší službu. Byli jsme však příjemně překvapeni úžasným personálem. Cestovali jsme po celém světě a zůstali jsme v těch nejlepších hotelech po celém světě, ale nejsem si jistý, zda jsem měl takové dobré služby. Každý zaměstnanec byl neuvěřitelně přátelský a ochotný. Opravdu nevím, na co si ostatní lidé stěžovali.
Také jídlo a nápoje byly chutné a ačkoli ne levné, nebyly o nic víc, než očekáváte na jihu Francie. Ve skutečnosti byli mnohem levnější než kdekoli v Cannes nebo na ulici Tropez.
Bazén se slanou vodou je ohromující a rozhodně osvěžující.
Celkově vzato krásný pobyt a já bych určitě doporučil tento hotel každému, kdo hledá romantickou dovolenou. Byly však i některé rodiny s dětmi, které vypadaly stejně šťastně.
Jediné drobné chyby byly nedostatek věšáků na ručníky a žádný prostor k zavěšení dlouhých šatů, ale to jsou takové drobné chyby pro takový dokonalý hotel. Brzy se vrátíme.
Komentář přidán: 7. 6. 2019
Ubytován/a od červen 2019
Prostě úžasné
Bydleli jsme v apartmá typu Junior s velkým balkonem. Probuzení zvukem moře. Je to všechno v detailech a milí lidé v Les Roches Rouges přesně vědí, jak to funguje!
Vynikající lokalita
90 Boulevard De La 36ème Division Texas, Saint-Raphaël, 83530, Francie|5,64 km z centra města
Příjezd a odjezd
Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
11:00
Užitečné informace
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek
Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.
