Apart-Pratique

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Sète podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Apart-Pratique ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
12:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Parkování
Kouření zakázáno

Více o hotelu Apart-Pratique

Apart-Pratique

Apart-Pratique se nachází v destinaci Sète. Pláž Crique de la Vigie se nachází 2,7 km daleko, GGL Stadium 28 km a Katedrála sv. Petra 31 km.

Lokalita

54 Rue Montmorency, Sète, 34200, Francie|0,64 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

12:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Apart-Pratique: Často kladené otázky

Apart-Pratique je 0.6 km od centra města Sète.
Apart-Pratique se nachází ve městě Sète v zemi Francie a je 0.6 km daleko od centra města Sète.
V hotelu Apart-Pratique se můžete ubytovat od 12:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Apart-Pratique má parkoviště.
O restauracích v hotelu Apart-Pratique nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.