Fairfield by Marriott Agra

+ 106

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Agra podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Fairfield by Marriott Agra ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Fitcentrum
24hodinová recepční služba
Restaurace

Více o hotelu Fairfield by Marriott Agra

Fairfield by Marriott Agra

Fairfield by Marriott Agra se nachází v destinaci Agra a nabízí fitness centrum, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování nabízí službu concierge a restauraci.

Vynikající lokalita

4,7

119/8 & 120/8, Ashok Cosmos Mall, Wazirpura Road, Civil Lines, Agra, 282002, Indie|2,71 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Přistýlky

Přistýlky jsou k dispozici za příplatek, podle velikosti pokoje.

Fairfield by Marriott Agra: Často kladené otázky

Fairfield by Marriott Agra je 2.7 km od centra města Agra.
Fairfield by Marriott Agra se nachází ve městě Agra v zemi Indie a je 2.7 km daleko od centra města Agra.
V hotelu Fairfield by Marriott Agra se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Fairfield by Marriott Agra má parkoviště.
Ano, Fairfield by Marriott Agra má restauraci.