Jazd

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Jazd patří na základě hodnocení uživatelů Pars Hotel, Sunny Land Guesthouse a Firoozeh Traditional Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Jazd přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Jazd

od 1 384 Kč

Co říkají cestující o městě Jazd?

9,8
Nadšenci pro historii
9,7
Dobrodružní cestovatelé
8,8
Cestovatelé za luxusem
7,5
Nadšenci pro turistiku
6,3
Zelené cestování
Hodnocení členů (24)
Anisha Shah
Anisha ShahLondýn
23.12.2014

Sun-baked mud bricks line winding alleyways, arches and courtyards in one of the oldest towns on earth, according to Unesco. Yazd is the focal point of Iran’s Zoroastrian culture. Parched exposed brick gives Yazd the feel of some place ancient. Topped by a jungle of ‘badgir’ wind-towers, the result is a baked-brown stepped horizon. This is the spot in which to get lost and feel removed, as high walls shield houses from the mesh of lanes zigzagging the town. Get to the bazaar’s rooftop for views to leave head spinning. Yazd is the emblem of contrast and antidote to metropolis cities such as Tehran.

Harold
HaroldBrooklyn
27.03.2015

This lovely old city, filled with mosques and windtowers, is a highlight of central Iran. A haven for backpackers and adventure travelers and it is easy to see why. Plan to spend a few days so you have a chance to soak up the atmosphere and spend ample time lost in the tiny alleys of this historic treasure.

IRTouring - Iran Tours
IRTouring - Iran ToursIsfahán
23.12.2014

Yazd, Bride of the desert and favourite city of Marcopolo, check tours to this ancient city of Iran: http://irtouring.com

Hossein Mahani
Hossein MahaniKerman
06.01.2017

یزد از لحاظ تاریخی شهر شناخته شده ایست. به همان اندازه که از لحاظ مردمان مذهبی شناخته شده است. مردمی که واقعا می توان گفت فرهنگ بالایی دارند. در سالهای اخیر این شهر پیشرفت بسیار زیادی داشته است چه از لحاظ شهرسازی و چه از لحاظ امکانات شهری..

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 618 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Jazd je březen, kdy průměrná cena činí 1 679 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 207 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Jazd je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,9 °C/42,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 39,5C/103,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,3 °C/32,5 °F.
Nejbližší letiště u města Jazd je Yazd (AZD) (7,46 km).

Naplánujte si cestu do země Írán