Mashad

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mashad patří na základě hodnocení uživatelů Iran Hotel, Mashhad Homa Hotel 2 a Darvishi Royal Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mashad přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mashad

od 1 498 Kč

Co říkají cestující o městě Mashad?

9,8
Cestující rodiny
9,8
Nadšenci pro historii
9,0
Nadšenci pro jídlo
8,2
Hledači duchovna
6,7
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (43)
Fatir Saiyed
Fatir Saiyed
12.01.2020

I love it! All bad things about Iran are a myth! It's a must visit place with the most humble people on planet.

Reza Hashemi
Reza Hashemi
03.11.2019

A clean cool city! Mashhad is one of the religious cities of Iran moreover you can find a lot of interesting activities to do. The modern face of the city will surprise you!

Scott Stone
Scott StoneNew York City
27.08.2015

I long to return. I was in Mashad back in 1978 it was a very exciting time to be in Iran, but tense as well. The city, the second largest in Iran positioned close to the Afghanistan and Turkmenistan borders is right at the cross-roads of the old Silk Road. The bazaar was very colorful and energetic. The highlight and must do is to visit the beautiful shrine to Iman Reza, (he the eighth Iman) this is a huge pilgrimage site. A special place - I hope so much to go back to again.

Hossein Mahani
Hossein MahaniKerman
06.01.2017

Mashhad can be called the religious capital of Iran and the capital of Iranian hearts. The presence of the shrine of Imam Reza (peace be upon him) is enough for this city. But there are some amusement parks, as well as beautiful cities and towns of Shandiz and Torqabeh, as well as the attractions of this city. Mashhad is also one of the economic poles. For example, there are many clothing stores in the city.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 1 198 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mashad je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 187 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 1 498 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Mashad je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 4,5 °C/40,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 34,4C/93,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,8 °C/27,0 °F.
Nejbližší letiště u města Mashad je Mashad (MHD) (7,97 km).

Naplánujte si cestu do země Írán

Ve městě Mashad a v okolí