Rokeby Cottage

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Grangebellew podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Rokeby Cottage ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Fitcentrum
Kouření zakázáno
Lékárnička
Kuřárny

Více o hotelu Rokeby Cottage

Rokeby Cottage

Rokeby cottage se nachází v destinaci Drogheda a poskytuje ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Jumping Church of Kildemock se nachází 14 km daleko, Hill of Slane 19 km a Dowth 19 km.

Lokalita

Rokeby, Grangebellew, Irsko|1,6 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Rokeby Cottage: Často kladené otázky

Rokeby Cottage je 1.6 km od centra města Grangebellew.
Rokeby Cottage se nachází ve městě Grangebellew v zemi Irsko a je 1.6 km daleko od centra města Grangebellew.
V hotelu Rokeby Cottage se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Rokeby Cottage má parkoviště.
O restauracích v hotelu Rokeby Cottage nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.