Pensione Vittoria

+ 31

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Colfosco podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Pensione Vittoria ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
17:30
Odjezd před:
9:30
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci zakázáni

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Restaurace
Kouření zakázáno
Bar
Dětské hřiště

Více o hotelu Pensione Vittoria

Pensione Vittoria

Pensione Vittoria se nachází v destinaci Colfosco a poskytuje ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm a barem. Průsmyk Sella je 18 km daleko. Toto ubytování nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Vynikající lokalita

4,5

Strada Costa 5 , Colfosco, 39033, Itálie|0,85 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

17:30

Odjezd před:

9:30

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci zakázáni

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Pensione Vittoria: Často kladené otázky

Pensione Vittoria je 0.9 km od centra města Colfosco.
Pensione Vittoria se nachází ve městě Colfosco v zemi Itálie a je 0.9 km daleko od centra města Colfosco.
V hotelu Pensione Vittoria se můžete ubytovat od 17:30 a odhlásit se budete muset před 9:30.
Ano, hotel Pensione Vittoria má parkoviště.
Ano, Pensione Vittoria má restauraci.